Food & Drinks

35 ide të lehta për mëngjes: receta të shpejta dhe të thjeshta


Kjo recetë e shijshme është e lehtë për t’u bërë dhe akoma më mirë për t’u ngrënë. Për çdo 1/2 filxhan krem ​​djathi të rrahur, përzieni 1 lugë gjelle kopër të freskët të copëtuar, përpara se ta shpërndani në feta bukë të thekur.

Fëmijët mund të argëtohen duke dizajnuar kopshtin e tyre të ngrënshëm duke shtuar perimet e tyre të preferuara të prera në feta (të tilla si shpargujt, rrepkat, domatet dhe karotat) për të formuar lule shumëngjyrëshe në një lëndinë me mikrogjelbërime dhe barishte të tjera të freskëta.


Source link Google News – Search Travel

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment