Food & Drinks

62 Idetë më të mira të ushqimit për festën e Halloween në 2023


Po kërkoni një mënyrë argëtuese për të shërbyer disa perime? Rregulloni pjatën tuaj të ushqimit – duke përfshirë marule, lulelakër, speca, karrota, rrepka, domate, ullinj të mbushur, brokoli, kërpudha dhe çdo perime tjetër të papërpunuar që dëshironi – në formën e skeletit. Mos harroni ta servirni me një anë zhytja e qepës!


Source link Google News – Search Travel

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment