KleaBe&AkilBe

Shitje në fund të vitit Wayfair 2023 – krevat fëmijësh, veshje, rrëshqitje dhe më shumë

BabyCenter zgjedh produktet bazuar në kërkimin e redaktorëve tanë dhe mençurinë e prindërve në Komunitetin BabyCenter. Të gjitha çmimet dhe detajet janë të sakta në momentin e publikimit. Ne mund të fitojmë një komision nga lidhjet e blerjeve.

Shitje në fund të vitit WayfairHap një dritare të re është këtu dhe marrëveshjet janë mbresëlënëse, për të thënë të paktën. Shitësi me pakicë ofron deri në 60% në mobilje për çerdhe, perfekte për prindërit e ardhshëm ose ata që duan të përmirësojnë strukturën aktuale të të voglit. Këtu janë vetëm disa nga ofertat tona të preferuara që ofrohen gjatë Shitjes së Fundit të Vitit të Wayfair:

Reklamim | faqja vazhdon më poshtë

Me fillimin e sezonit të festave, me siguri po prisni që t’i jepni portofolit një pushim pasi të keni përfunduar të gjitha blerjet e dhuratave. Por është e vështirë të heqësh dorë nga një pjesë e mirë e pajisjeve për fëmijë – veçanërisht nëse jeni në treg për një krevat fëmijësh, aeroplan për çerdhe, komodinë ose ndonjë mobilje tjetër për çerdhe. Shitjet në fund të vitit të Wayfair po ofrojnë çmime me zbritje të thellë në ton artikuj për çerdheHap një dritare të re nga markat e dashura të prindërve të BabyCenter si Graco, Delta Children, Storkcraft dhe të tjera, duke e bërë këtë momentin e përsosur për të blerë atë krevat fëmijësh që kishit vëmendje ose për të zbukuruar dhomën e foshnjës me një qilim të ri prej pelushi.

Shikoni disa nga ofertat më të mira të shitjeve në fund të vitit të Wayfair për prindërit më poshtë. Dhe sigurohuni që ta shënoni këtë faqe, pasi ne do të vazhdojmë ta përditësojmë me ofertat më të mira kur ato bëhen të disponueshme.

krevat fëmijësh

Graco Remi 4-në-1 krevat dhe këmbyes i konvertueshëm

Prindërit e BabyCenter e duan shkathtësinë, stilin dhe opsionet e ruajtjes së Graco Remi. Jo vetëm që tavolina e integruar e ndërrimit dhe sirtari i magazinimit ju kursejnë shumë hapësirë, por gjithashtu shndërrohet në një krevat për fëmijë, krevat dite dhe krevat me madhësi të plotë për t’u rritur me fëmijën tuaj.

Ndryshimi i tabelave

Komodosja e tavolinës me 2 sirtarë Storkcraft Brookside

Kurseni hapësirë ​​në çerdhen tuaj me këtë kombinim tavoline ndërrimi dhe komodine nga Storkcraft. Ai përfshin një majë ndërrimi, dy sirtarë të mëdhenj dhe dy rafte, në mënyrë që të mund të ruani gjërat e domosdoshme për pelenat dhe rrobat për ta kthyer fëmijën në të gjitha në një vend të përshtatshëm.

Reklamim | faqja vazhdon më poshtë

Aeroplanë

Storkcraft Hoop Glider me osmane

Votoi Aeroplani më i mirë i çerdheve nga prindërit e BabyCenter, Storkcraft Hoop Glider është i dashur për lëvizjen e tij të qetë të rrëshqitjes dhe komoditetin suprem të zbutur. Prindërit vlerësojnë otomonin që është krijuar për të rrëshqitur në ritëm me karrigen. Plus, çmimi nuk mund të tejkalohet!

Dyshekët

Dyshek Sely Baby Posturepedic Grace Crib

Ky dyshek krevati Sealy është krijuar për t’u rritur me fëmijën tuaj, falë dizajnit të dyanshëm që përfshin një gjysmë më të fortë për fëmijën dhe një anë pak më të butë për vogëlushin tuaj. Barriera e papërshkueshme nga uji gjithashtu ndihmon në mbajtjen e dyshekut të pastër dhe e mbron atë nga aromat dhe myku.

Oferta për ruajtjen e lodrave dhe librave

Ekrani i librit Mack & Milo Celaya

Ekrani i librit të njësisë qoshe është një artikull gjenial për prindërit që kërkojnë të maksimizojnë hapësirën e ruajtjes në çerdhen e foshnjës së tyre. Ky raft librash Mack & Milo përmban hapësirë ​​për ruajtjen e librave, lodrave, rrobave dhe më shumë, ndërkohë që shfrytëzon një zonë këndi të papërdorur.

Reklamim | faqja vazhdon më poshtë

Ofron qilima për çerdhe

Ky artikull fillimisht u shfaq në Çfarë duhet të presësh.


Source link https://www.babycenter.com/pregnancy/week-by-week