Music

Vlera neto e Tom Ackerley 2023: Wiki, Paga, Mosha, Lartësia, Familja

Tom është një personalitet i njohur në industrinë e filmit. Ai është një shtetas britanik i lindur në qershor 1990, në Guildford, Surrey, Angli. Në moshën 33-vjeçare, ai tashmë ka bërë emër në industri si producent filmash, aktor dhe ish-asistent regjisor. Së bashku me gruan e tij Margot Robbie, ai bashkëthemeloi kompaninë e prodhimit LuckyChap Entertainment.

Në këtë artikull, FIDLAR do të gërmojë më thellë në vlerën neto të Tom Ackerley-t, pagën, wiki-n, moshën, gjatësinë, peshën, familjen, karrierën, çmimet, lajmet në vitin 2023, së bashku me disa pyetje të bëra shpesh.

Fakte te shpejta

Emri i vërtetë Thomas Francis Michael Ackerley
Emri popullor Tom Akerli
Gjinia Mashkull
Data e lindjes Qershor 1990
Mosha 33 vjet (nga 2023)
Prindërit Nuk zbulohet
Vëllezërit e motrat Nuk zbulohet
Vendlindja Surrey, Mbretëria e Bashkuar
Kombësia britanike
Përkatësia etnike E bardha
Arsimi U diplomua në Kolegjin Godalming me një diplomë Bachelor në Artet e Filmit
Gjendja martesore I martuar
Orientimi seksual Drejt
Bashkëshortja/Bashkëshortja Margot Robbie
Fëmijët Asnje
Takimi U takua me Margot Robbie në xhirimet e “Suite Française” në 2013, filloi të takohej në 2014
Te ardhura neto 4 milionë dollarë
Burimi i Pasurisë Regji dhe producent i filmit, Bashkëthemelues i LuckyChap Entertainment
Lartësia 6 këmbë 3 inç
Pesha 85 kilogramë (ose 187 lbs).

Çfarë është Tom Ackerley Neto Vlera?

Që nga gushti 2023, pasuria neto e tij vlerësohet të jetë 4 milionë dollarë. Kjo pasuri vjen nga karriera e tij e suksesshme në industrinë e filmit, kryesisht si regjisor i njësisë së dytë ose asistent regjisor.

Për më tepër, kompania e tij e prodhimit LuckyChap Entertainment, të cilën ai e themeloi me gruan e tij, ka prodhuar disa projekte të dukshme, duke përfshirë Unë Tonya, Fytyre kukulledhe Gruaja e Re premtuese.

Cila është vlera dhe paga neto e Tom Ackerley

Paga e Tom Ackerley

Fatkeqësisht, ne nuk kemi akses në informacione për pagën e tij. Megjithatë, si një producent i suksesshëm filmi, është e sigurt të supozohet se ai fiton një shumë të konsiderueshme nga puna e tij.

Tom Ackerley Wiki

Ai i lindur si Thomas Ackerley në qershor 1990, është një figurë e njohur në industrinë e filmit. Ai është një shtetas britanik mashkull i përkatësisë etnike Kaukaziane të Bardhë dhe është rritur në Guildford, Angli.

Sfondi i tij arsimor përfshin një diplomë Bachelor në Artet e Filmit nga Kolegji Godalming. Tom është i drejtë dhe ka qenë i martuar me aktoren australiane Margot Robbie që nga 18 dhjetori 2016. Çifti u takua në xhirimet e “Suite Française” në 2014 dhe filluan të takoheshin menjëherë pas kësaj.

Përmbledhje e Tom Ackerley

Mosha e Tom Ackerley

Që nga 23 gusht 2023, ai është 33 vjeç.

Lartësia dhe pesha e Tom Ackerley

Gjatësia e tij raportohet të jetë 6 këmbë 3 inç (ose 190 cm), dhe ai peshon afërsisht 85 kilogramë (ose 187 lbs).

Familja Tom Ackerley

Ai lindi nga prindër që të dy janë të përfshirë në biznesin e pasurive të paluajtshme. Babai i tij është një agjent i mirëfilltë i pasurive të paluajtshme në Surrey, ndërsa nëna e tij zotëron një kompani të menaxhimit të pronave. Ai gjithashtu ka një motër të madhe.

karriera dhe çmimet e Tom Ackerley

Karriera dhe çmimet e Tom Ackerley

Ai e filloi karrierën e tij filmike si një ekstra në tre pjesët e para të serisë së filmave Harry Potter. Pasi bëri një pushim nga filmat, ai u kthye në industri si drejtues prodhimi për filma si Gambit (2012) dhe Rush (2013).

Nga viti 2012 deri në vitin 2016, Ackerley punoi gjithashtu si asistent regjisor për seriale dhe filma të ndryshëm televizivë, duke përfshirë Krenarinë, Suite Française, The Two Faces of January (të gjitha të publikuara në 2014) dhe Macbeth (2015).

Në vitin 2014, ai bashkëthemeloi kompaninë e prodhimit LuckyChap Entertainment me gruan e tij Margot Robbie dhe miqtë e tyre të fëmijërisë, Sophia Kerr dhe Josey McNamara.

Kompania ka prodhuar disa filma dhe seri televizive, duke përfshirë filmat fitues të Academy Award I, Tonya (2017) dhe Promising Young Woman (2020). Në prill 2023, Ackerley dhe Robbie u panë në një takim të dyfishtë me Cindy Crawford dhe Rande Gerber.

Në mars 2023, Ackerley u shpall si producent në filmin e ardhshëm “Borderline”. LuckyChap Entertainment, kompania e prodhimit që ai bashkëthemeloi, u ble nga Sony Pictures në qershor 2023.

Për më tepër, në gusht 2023, Ackerley u shpall si producent në filmin e ardhshëm “Tank Girl”.

Listat e lajmeve 2023

  • Që nga janari 2023, Ackerley dhe gruaja e tij Margot Robbie u panë duke gjuajtur shtëpi në Byron Bay, Australi.
  • Në mars 2023, ai u shpall si producent në filmin e ardhshëm “Borderline”.
  • Në prill 2023, ai dhe Robbie u panë në një takim të dyfishtë me Cindy Crawford dhe Rande Gerber.
  • Në qershor 2023, LuckyChap Entertainment, kompania e prodhimit që ai bashkëthemeloi, u ble nga Sony Pictures.
  • Së fundmi, në gusht 2023, Ackerley u shpall si producent në filmin e ardhshëm “Tank Girl”.

Llogari sociale

Cicëroj: https://twitter.com/AckerleyT

Instagram: https://www.instagram.com/alpha_meows

Linkedin: https://linkedin.com/in/tom-ackerley-77986911b

Pyetjet e shpeshta

Kush është Tom Ackerley?

Ai është një producent, aktor dhe ish-asistent regjisor britanik. Ai bashkëthemeloi kompaninë e prodhimit LuckyChap Entertainment me gruan e tij Margot Robbie në 2014.

Sa vjeç është Tom Ackerley?

Që nga 23 gusht 2023, ai është 33 vjeç.

Çfarë ka prodhuar Tom Ackerley?

Ai bashkëthemeloi kompaninë e prodhimit LuckyChap Entertainment me gruan e tij Margot Robbie dhe ka prodhuar disa projekte të shquara, duke përfshirë “I, Tonya”, “Dollface” dhe “Promising Young Woman”, “Barbie”.

Me kë është martuar Tom Ackerley?

Ai është i martuar me aktoren australiane Margot Robbie që nga viti 2016.

konkluzioni

Si përfundim, ai është një producent, aktor dhe ish-asistent regjisor i talentuar, i cili ka bërë emër në industrinë e filmit. Ai bashkëthemeloi kompaninë e prodhimit LuckyChap Entertainment me gruan e tij Margot Robbie, dhe së bashku ata kanë prodhuar disa filma dhe seri televizive të suksesshme. Që nga gushti 2023, pasuria e tij neto vlerësohet të jetë 4 milionë dollarë.

Feeds Shpresoj se ky artikull ju ka dhënë një pasqyrë të jetës dhe karrierës së Tom Ackerley.
Source link https://fidlarmusic.com/

About the author

admin

1 Comment

Click here to post a comment