Sports

Njoftimet, Live Guide, MySport dhe media sociale me BBC Sport


Dëshironi të gjitha lajmet, analizat dhe rezultatet më të mëdha sportive të dërgohen drejtpërdrejt në telefonin ose tabletin tuaj? Më pas shkarkoni aplikacionin BBC Sport.

Regjistrohu për njoftime

Aplikacioni BBC Sport ofron dy lloje njoftimesh.

Me njoftimet e lajmeve mund të keni në majë të gishtave historitë më të mëdha sportive dhe përmbajtjen më të mirë. Qëndroni të informuar duke zgjedhur nga oferta jonë e titujve kryesorë sportive, lajmet e futbollit – duke përfshirë përditësimet, veçoritë dhe analizat më të mëdha në klubin tuaj të Premier League – dhe lajmet nga nëntë sporte të tjera kryesore, si dhe më të mirat nga secili komb i Shteteve të Bashkuara Mbretëria.

Ju gjithashtu mund të ndiqni ekipin tuaj nga kudo që të jeni me gamën tonë masive të njoftimeve të ngjarjeve. Ne ofrojmë njoftime për pesë sporte – futboll, kriket, Formula 1, Unioni i Ragbit dhe Liga e Ragbit – duke mbuluar çdo moment të rëndësishëm. Formacionet, fillimet dhe rezultatet e pjesës së parë, golat, portat, përpjekjet dhe konvertimet, rezultatet dhe kohët në valën e flamurit me kuadrate. Ne u shërbejmë më shumë se 400 ekipeve, me më shumë që do të vijnë.

Gjithçka që duhet të dini për ekipin tuaj në Premier League, të gjitha në një vend.

Mbulimi i aplikacionit BBC Sport për çdo klub të Premier League është më i madh dhe më i mirë se kurrë më parë. Tani mund të:

 • Ndiqni një faqe të përmirësuar të klubit me të gjitha përmbajtjet më të mira nga rreth BBC, duke përfshirë njohuri dhe analiza nga gazetarët dhe ekspertët;
 • Merrni lajmet më të fundit nga ekipi juaj i preferuar i Premier League të dërguara direkt në pajisjen tuaj.

Thjesht zgjidhni një ekip nga lista më poshtë, atëherë, nëse jeni duke përdorur aplikacionin BBC Sport, Ndiqni për t’i shtuar ato në MySport dhe zgjidhni ikona e ziles për t’u regjistruar për njoftimet e atij klubi.

Arsenali | Aston Villa | Brentford | Brighton & Hove Albion | Bournemouth | Burnli | Chelsea | Kristal Palace | Everton | Fulham | | Liverpool | Luton Town | Manchester City | Manchester United | Newcastle United | Nottingham Forest | Sheffield United | Tottenham Hotspur | West Ham United | Wolverhampton Wanderers

Ju lutemi vini re: nëse jeni duke lexuar në shfletuesin e internetit të telefonit ose tabletit tuaj dhe e keni aplikacionin në pajisjen tuaj, goditni kjo lidhjee jashtme-lidhje dhe do të shkoni direkt në faqen e regjistrimit të njoftimeve; nëse jeni tashmë në aplikacion, do të gjeni faqen e regjistrimit në shiritin tuaj të menusë.

Nëse njoftimet e lajmeve të klubit nuk janë të dukshme për ju, ju lutemi përditësoni në versionin më të fundit të aplikacionit BBC Sport.

Personalizojeni me MySport

Duke u identifikuar në aplikacion, mund të krijoni një përvojë të personalizuar sportive.

Ju mund të dëshironi të shtoni lojëra të Commonwealth, kriket, tenis, boks dhe kungull – duke e bërë këtë, zona juaj “Sporti im” do të shfaqë artikujt dhe videot më të fundit nga ato tema, si dhe informacionet përkatëse si rezultatet dhe rezultatet më të fundit.

Për të krijuar një llogari në BBC, drejtohu këtu – nëse e keni tashmë një, jeni në gjysmë të rrugës.

Udhëzues i drejtpërdrejtë

Ne kemi një transmetim të drejtpërdrejtë dhe komente me tekst për qindra ngjarje sportive, kështu që si të zgjidhni çfarë të shikoni? Thjesht drejtohuni në Udhëzues i drejtpërdrejtë dhe mund të shihni të gjitha ngjarjet në dispozicion.

Mediat sociale

BBC Sport janë, natyrisht, aktive Facebook.e jashtme-lidhje Dhe Cicëroj.e jashtme-lidhje Dhe Instagram.e jashtme-lidhje Dhe YouTube.e jashtme-lidhje Dhe TIK Tok.e jashtme-lidhje

Na ndiqni për qasje në prapaskenë dhe pyetje dhe përgjigje ekskluzive me yjet e sportit dhe prezantuesit e BBC. Dhe pse të mos ndiqni gjithashtu llogaritë tona Speciale të Ndeshjes së Ditës dhe Ndeshjes Testuese?

Ju gjithashtu mund të gjeni Test Match Special në Flickr.e jashtme-lidhje

Gazete

Sido që të jenë interesat tuaja sportive, do të zbuloni më shumë me përditësimet e BBC. Ne do t’ju tregojmë për mbulimin e ardhshëm dhe programet e kthimit, dhe do t’ju sjellim lajme sportive, pamje dhe ngjarje nga i gjithë BBC. Regjistrohu këtu.

Aplikacioni vjen gjithashtu me të gjithë përmbajtjen e faqes sonë të internetit së bashku me një luajtës radioje, integrimin e Chromecast, një miniaplikacion dhe opsione të personalizuara të menusë. Është falas dhe i lehtë për t’u shkarkuar – thjesht shkoni te lidhja përkatëse më poshtë:

Shkarkoni aplikacionin BBC Sport: Applee jashtme-lidhjeAndroide jashtme-lidhjeAmazone jashtme-lidhje
Source link Football – BBC Sport

About the author

admin

14 Comments

Click here to post a comment

 • Somebody essentially lend a hand to make significantly articles Id state That is the very first time I frequented your website page and up to now I surprised with the research you made to make this actual submit amazing Wonderful task

 • Thank you I have just been searching for information approximately this topic for a while and yours is the best I have found out so far However what in regards to the bottom line Are you certain concerning the supply

 • I do believe all the ideas youve presented for your post They are really convincing and will certainly work Nonetheless the posts are too short for novices May just you please lengthen them a little from subsequent time Thanks for the post

 • you are in reality a good webmaster The website loading velocity is amazing It sort of feels that youre doing any distinctive trick Also The contents are masterwork you have done a fantastic job in this topic

 • I do believe all the ideas youve presented for your post They are really convincing and will certainly work Nonetheless the posts are too short for novices May just you please lengthen them a little from subsequent time Thanks for the post

 • Attractive section of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital to assert that I get actually enjoyed account your blog posts. Anyway I will be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently fast.

 • Its like you read my mind! You appear to know so much about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message home a little bit, but instead of that, this is excellent blog. A fantastic read. I’ll certainly be back.

 • Its like you read my mind! You appear to know so much about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message home a little bit, but instead of that, this is excellent blog. A fantastic read. I’ll certainly be back.

 • certainly like your website but you need to take a look at the spelling on quite a few of your posts Many of them are rife with spelling problems and I find it very troublesome to inform the reality nevertheless I will definitely come back again

 • helloI really like your writing so a lot share we keep up a correspondence extra approximately your post on AOL I need an expert in this house to unravel my problem May be that is you Taking a look ahead to see you

 • Ive read several just right stuff here Certainly price bookmarking for revisiting I wonder how a lot effort you place to create this kind of great informative website