December 9, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Pas ndarjes me Kanye West, Kim Kardashian e gatshme për lidhje të re! – Kosova Sot

1 min read

Pavarësisht se është beqarja më e pranueshme në botë, e cila ka tërhequr vëmendjen CEO-ve të miliarderëve që kur ka bërë kërkesë për divorc, Kim, 40 vjeç, thuhet se ‘nuk është gati deri më sot’.

Një person i brendshëm i tha botimit se në përgjithësi ‘ajo është në një vend të mirë’ dhe po ‘ecën përpara’ me jetën e saj, por ajo është ende e “shkatërruar”, martesa nuk i funksionoi”‘[Kim] ishte shkatërruar, martesa nuk funksionoi. Kim gjithmonë ka dashur një bashkëshort dhe familje, por ajo e di që kjo është për të mirën për të gjithë ata dhe duhej të ndodhte. Ajo gjithmonë do ta dojë Kanye dhe ishte një dashuri e vërtetë, e vërtetë’’, thotë një burim.

“Ajo është në një vend të mirë dhe është e lumtur. Ajo po e lë të shkuarën të shkojë dhe po hidhet në punë dhe fëmijët”, tha burimi.

Dhe ndërsa po afron përvjetori i martesës së saj më 24 maj u tha se ajo ‘ndihej mirë’ dhe ‘nuk po pret asnjë lloj mirënjohje prej tij’.

(Kosova Sot Online)

Burimi i lajmit: Kosova Sot