December 8, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

21 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës – KOHA.net

1 min read

21 pacientë me koronavirus po trajtohen në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës.

Sipas njoftimit, 12 pacientë po trajtohen me oksigjenoterapi dhe pesë janë në gjendje të rëndë.

Spitali ka njoftuar se dy pacient janë shëruar në 24 orët e fundit.

Burimi i lajmit: Koha.net