Aksident i rëndë në Hajvali, tre të lënduar – Sinjali

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Hajvali, me ç’rast janë lënduar 4 persona, shkruan Gazeta Sinjali.

Lajmin për Sinjalin e ka konfirmuar Policia e Kosovës dhe kanë thënë se në këtë aksident janë përfshirë 3 vetura.

“Sot rreth orës 11:30 në Hajvali, ka ndodhur një aksident komunikacioni me lëndime trupore ku jane të perfshira tri automjete. Si pasojë e aksidentit katër persona kanë pësuar lëndime trupore. Të njëjtit janë dërguar për trajtim mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut.”

/GazetaSinjali/

Burimi i lajmit: Gazeta Sinjali

Author: admin