May 19, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Arrestohen gjashtë persona të dyshuar për prostitucion në Mitrovicë – KosovaPress

1 min read

Një femër dhe pesë meshkuj janë arrestuar me dyshimin që janë marrë me prostitucion.

Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur më 17 maj të këtij viti.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Mitrovicë, 17.05.2021-15:00.  Janë arrestuar  gjashtë të  dyshuar, një femër dhe 5 meshkuj  kosovar nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer  veprën penale të lartë cekur. Pas intervistimit me urdhër te prokurori të dyshuari janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovë.

Burimi i lajmit: Kosova Press