May 28, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Berisha i reagon trajnerit, Challandes: Nuk më ka kontaktuar askush të më tregoj që nuk jam i ftuar!

1 min read

Bernard Berisha nuk është ftuar në Kombëtaren e Kosovës për dy ndeshjet miqësore të muajit qershor.

Berisha, thotë se në miqësore duhet të provohen lojtarët e rinj, por jo të harron edhe ata, shkruan IndeksOnline

Mesfushori thotë se atë nuk e ka kontaktuar askush për mos ftesën dhe këtë veprim të trajnerit Challandes e cilëson si joprofesional.

Burimi nga Indeksonline