January 20, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Blogerja Foinika Kay mahnit me bikini të zeza – Telegrafi

1 min read

Blogerja shqiptare, Foinika Kay, vazhdon të jetë aktive në Instagram, ku numëron mbi 1.4 milion ndjekës.

Bukuroshja me origjinë nga Peja, pos që është një personazh me ndikim në botën e kozmetikës, ajo mahnit edhe me figurën trupore.

Prandaj, ajo nuk heziton t’i vë në plan të parë hiret e saja përmes fotografive që i shpërndan në rrjetet sociale.

(Foto: Instagram/exteriorglam)

Gjatë të enjtes, Foinika ka shpërndarë një fotografi me bikini  të zeza duke pozuar pranë pishinës.

Lexo po ashtu:

Kay, e cila jeton dhe vepron në New York, njihet si një personalitet me ndikim në botën e kozmetikës. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/exteriorglam)

(Foto: Instagram/exteriorglam)

Burimi i lajmit: Telegrafi