May 28, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Burri në Prizren denoncon gruan në Polici: Më rrah vazhdimisht – Sinjali

1 min read

Një burrë në Prizren e ka denoncuar në Polici gruan e tij për dhunë në familje, shkruan Gazeta Sinjali.

Siç mëson Sinjali, burri ka deklaruar se gruaja e tij në vazhdimësi i ka shkaktuar dhunë fizike dhe psikike.

Burime e Sinjalit njoftojnë se çifti është intervistuar dhe rasti është hapur si dhunë në familje.

/GazetaSinjali/

Burimi i lajmit: Gazeta Sinjali