December 4, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Çfarë ka të veçantë ora e Shaqirit në fotografinë e fundit që ai e ka postuar?

1 min read

Xherdan Shaqiri tashmë është grumbulluar me Kombëtaren e Zvicrës për ndeshjet e qershorit në Euro 2020.

Ai gjatë ditë së sotme ka postuar një fotografi, ku shihet duke mbajtur një top në dorë dhe reklamuar markën e njohur të orëve, ‘Hublot’, shkruan IndeksOnline

Në këtë orën janë flamujt e disa shteteve evropiane, pjesëmarrëse në këtë Evropian.

Shikoni fotografinë më poshtë:

Burimi nga Indeksonline