May 24, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Deputeti i VV-së: Për qytetarët 100.620 vaksina, për opozitën trajnime dhe ide falas

1 min read

Deputeti i VV-së, Artan Abrashi është tallur me partitë opozitare dhe deputetët e saj.

Abrashi përmes një postimi ka thënë se do i trajnonte dhe i jepte ide falas opozitës për të bërë opozitarizëm, transmeton Indeksonline.

 “Për qytetarët, 100.620 vakcina PFIZER. Për Opozitën, trajnime dhe ide falas”, ka shkruar ai.

Kryeminstri Kurti akuzoi sot opozitën që nuk po di të bëj kritika./Indeksonline/

Burimi i lajmit: IndeksOnline