Duke shfrytëzuar rrjetet sociale, JLO planifikonte ta bënte publike lidhjen me Ben Affleck

JLO përmes rrjeteve sociale ka dashur të bëjë publike ribashkimin me Ben Affleck.

Por siç duket, fotografitë iu kanë publikuar nga paparacët, transmeton Indeksonline.

Ben dhe Jennifer janë parë së bashku 17 vjet pasi pushuan dasmën e tyre

Një burim i tha “Page Six” se ata po planifikojnë të hapin bashkë një Instagram.

Nuk dihet se kur do të debutojnë në rrjete sociale, por thashethemet për romancën e tyre kishte pasur që kur u nda nga Alexi./Indeksonline/

Ben nuk e ka fshehur dashurinë e tij për ish-J-Lo

Burimi i lajmit: IndeksOnline

Author: admin