May 28, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Eni Çobani sot feston ditëlindjen – Kosova Sot

1 min read

Zonja Eni Çobani, vazhdon edhe më tutje të jetë fuqishëm pjesë e emisionit “E Diela Shqiptare”, duke trajtuar raste nga më të ndryshmet te rubrika “Shihemi në gjyq”, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E sot më shumë e kurrë Eni ka arsye për të qenë e lumtur, pasi pikërisht sot ajo feston ditëlindjen.

Me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë…

Image

(Kosova Sot Online)

Burimi i lajmit: Kosova Sot