December 4, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Gjyqtarët kosovarë referuan ndeshjen Turqi – Azerbajxhan – GazetaBlic

1 min read

Gjyqtari kosovar Genc Nuza me asistentët Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, e gjyqtarin e 4-të, Visar Kastrati, ndanë drejtësinë në ndeshjen miqësore Turqi – Azerbajxhan.

Turqit fituan ndeshjen me rezultat 2-1.

Azerët ishin në epërsi me golin e Makhmudov por turqit përmbysën rezultatin duke shënuar dy gola përmes Dervisoglu dhe Ayhan.

Burimi i lajmit: Gazeta Blic