January 20, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Granit Xhaka ka gjasa të largohet nga Arsenal këtë verë

1 min read

AS Roma është e interesuar të nënshkruajë kontratë dhe për këtë kanë hapur edhe bisedime me agjentët e tij, José Mourinho e dëshiron atë në ekipin e tij.

Për lojtarin shqiptar gjithashtu në garë janë edhe klubet e Bundesligës, përcjell Klan Kosova.

Një largim të tillë po e shohin si opsion edhe lojtarë të tjerë, si Willian dhe Hector Bellerin.

Burimi i lajmit: Klan Kosova