January 19, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Gruaja rrah burrin në Prizren – Telegrafi

1 min read

Një person ka raportuar se bashkëshortja e tij në vazhdimësi është duke i shkaktuar dhunë fizike dhe psikike.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 02:30, në Prizren.

Siç thuhet në raport, palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se bashkëshortja  e tij e dyshuara femër  kosovare në vazhdimësi është duke i shkaktuar dunë fizike dhe psikike ndaj tij. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit  rasti vazhdon në procedurë të rregullte”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Burimi nga Telegrafi