May 22, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Gruaja ushtronte dhunë fizike në vazhdimësi, ankohet bashkëshorti – KosovaPress

1 min read

Një person ka raportuar se bashkëshortja e tij në vazhdimësi është duke i shkaktuar dhunë fizike dhe psikike ndaj tij.

Rasti është raportuar dje në Polici. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Burimi i lajmit: Kosova Press