December 4, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

‘Isha gati të çmendem’ – Lukaku tregon jetën në izolim – Sinjali

1 min read

Futbollisti i Inter, Romelu Lukaku ka deklaruar se jetë në izolim po e çmend atë.

Ai shtoi se ndarja me familjen e tij ka qenë shumë e vështirë, transmeton Gazeta Sinjali.

‘Unë një ditë isha gati të çmendem. Unë nuk mund të dal jashtë, unë nuk mund të bëj shoping. Unë jam mbyllur në shtëpi. Më mungon jeta ime e përditshme”, u shprehë ai në një intervistë për Ian Wright.

“Unë jam me fizoterapeutët, ata më sjellin ushqim çdo ditë.
Unë ha peshk dhe perime”, tha Lukaku.

Italia tashmë është vendi me më së shumti vdekje në të gjithë botën nga koronavirusi./Gazeta Sinjali/

Burimi i lajmit: Gazeta Sinjali