May 24, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Ja kur do të publikohet kënga e shumëpritur e Mozzik dhe Loredana!

1 min read

Mozzik dhe Loredana përveç ribashkimit, ata janë kujdesur që të sjellin edhe hite gjatë kësaj vere.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, dyshja kanë bërë ‘boom’ me paraqitjet e tyre, shkruan Indeksonline.

Minuta me parë Mozzik paralajmëroi që sot në ora 00:00 do të publikohet kënga e tyre ‘ROSENKRIEG’.

“00:00# ROSENKRIEG, Sot” shkroi reperi në një imazh në të cilin ka pozuar bashkë me gruan e tij, Loredanën./Indeksonline/

Burimi i lajmit: IndeksOnline