May 22, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Jehona Sopi takohet me Vjosa Osmanin: Krenare me presidenten time

1 min read

Këngëtarja Jehona Sopi është takuar dje me Presidenten e Kosovës, Vjosa Osmanin.

Këtë e ka bërë të ditur vet Sopi pasi ndau një fotografi krah Osmanit në presidencë, me ndjekësit e saj në Instagram, njofton Klan Kosova.

“Jam e lumtur që vendi im përfaqësohet nga një femër e fuqishme. Krenare me popullin tim, me vendin tim dhe presidenten time”, ka shkruar artistja mbi fotografi.

Burimi i lajmit: Klan Kosova