May 19, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Jo vetëm në serial, Jennifer Aniston dhe David Schwimmer çift edhe në jetën reale?

1 min read

David Schwimmer ka zbuluar se përveç miqësisë mes tij dhe Jenniferit ka edhe diçka tjetër.

Për 10 vite fansat e ‘Friends’ ndoqën lidhjen e Ross dhe Rachel në shfaqjen e tyre televizive, transmeton Indeksonline.

Saga e Ross dhe Rachel ishte në qendër të shfaqjes herët

Çifti bëri rrëfimin për ribashkimin e ‘Friends’ i cili e sheh aktorin në kamerë për herë të parë në vitin 2004.

Jennifer konfirmoi edhe puthjen e tyre të parë kur dolën në ekran si Ross dhe Rachel.

“Pra, ne shprehem të gjithë adhurimin dhe dashurinë tonë për njëri-tjetrin në Ross dhe Rashel”, përfundoi ajo.

Se a do të jenë çift edhe në jetën reale, ende nuk e kanë konfirmuar./Indeksonline/

Ross dhe Rachel u puthën për herë të parë në The One Ku Ross gjen

Burimi i lajmit: IndeksOnline