Kate Middleton inspirohet për frizurë nga princeshat e Disney – Telegrafi

Dukesha e Cambridge ka kaluar shumë kohë së fundmi në vizita të ndryshme mbretërore.

Sidoqoftë, ajo kohët e fundit vizitoi Ishujt Orkney, dhe për këtë rast i stiloi flokët në mënyrë të mrekullueshme.

E shoqëruar me vëllim, frizura ishte totalisht e inspiruar nga princeshat Disney – dhe ndoshta kjo ishte ajo që çoi në një takim mjaft gazmor me fëmijët e shkollës që ajo takoi si pjesë e udhëtimit të saj në zonë.

Flokët e princeshës së Kate janë pjesë e një serie më të gjerë eksperimentesh që Kate ka shijuar gjatë vitit të kaluar apo më shumë.

Ndryshe, Kate kohët e fundit rikrijoi një pamje të vjehrrës së ndjerë, Princesha Diana. /Telegrafi/

Burimi nga Telegrafi

Author: admin