December 4, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Kendall Jenner fotografohet në Los Angeles – Kosova Sot

2 min read

Kendall Jenner me siguri dukej si një pronare ndërsa veshi një jelek elegant gri për të kryer disa punë rreth Los Angeles.

Ndërsa ishte dhe rreth, supermodelja, 25-vjeçare kishte veshur një palë pantallona të zeza të pajisura, Birkenstocks dhe flokët e saj të errëta në valë të lirshme.

Dukej e qetë pa u lodhur më pak se një javë pas festës së saj të lansimit të tequila të premten, sipërmarrësja u shfaq e qetë në daljen e saj.

Pavarësisht se u përball me akuza për përvetësim kulturor të lidhura me fushatën e re reklamuese për markën e saj tequila, ajo është përqendruar në sipërmarrjen e saj të fundit të biznesit dhe gjendjen e duhur.

Të mërkurën, bukuroshja ndau një selfie nga sesionet e saj rraskapitëse të palestrës, në të cilën ajo kishte veshur një veshje sportive jeshile të zezë dhe elektrike, e cila përqafonte çdo pëllëmbë të trupit të saj të tonifikuar.

Ndërsa pozonte për një selfie pasqyre me telefonin e saj para fytyrës, Jenner qëndroi përpara disa llojeve të pajisjeve të palestrës me një shprehje të ashpër.

Ajo gjithashtu ngacmoi pjesën e fundit të serisë së saj video me katër pjesë, Open Minded, për Vogue, e cila do të dalë të enjten.

Image

(Kosova Sot Online)

Burimi i lajmit: Kosova Sot