Ku ndodhet Kosova në renditjen më të re të FIFA-së? – GazetaBlic

Institucioni më i lartë i futbollit botëror, FIFA, sot ka publikuar ranglistën më të re!

Kombëtarja e Kosovës nuk ka lëvizur as para as pas!

Kosova mbetet në pozitën e 120-të me 1151.73 pikë.

Kombëtarja jonë përgatitet për dy sfidat miqësore të muajit qershor, kundër San Marinos dhe Maltës.

Burimi i lajmit: Gazeta Blic

Author: admin