December 4, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

LAJMI I FUNDIT: Koeman me ankth të tepruar, bën vizitë te mjeku!

1 min read

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka pësuar gjendje ankthi gjatë ditës së sotme.

Shkaku i ngarkesës së madhe me klubin e Barcelonës, Koeman e ka vizituar sot mjekun, shkruan IndeksOnline

Sipas, Daniele Girones, Komean tani është në gjendje stabile dhe po punon me shëndetin e tij.

Burimi nga Indeksonline