December 9, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Loredana dhe Mozzik rikthehen sot me bashkëpunim të ri

1 min read

Loredana dhe Mozzik sot rikthehen me një bashkëpunim të ri, për herë të parë pas ndarjes.

Çifti u ribashkua dhe shumë shpejt sjellë albumin e parë bashkë i cili quhet “No Rich Parents”, njofton Klan Kosova.

Artistët së fundmi njoftuan se kënga e parë, pjesë e albumit, e titulluar  “RosenKrieg”, publikohet sonte në orën 00:00.

Burimi i lajmit: Klan Kosova