May 22, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Manchester United – Villarreal, formacionet e mundshme të finales së Europa League – GazetaBlic

1 min read

Kapiteni i Manchester United, Harry Maguire do të humbasë finalen e Ligës së Evropës kundër Villarreal.

Skuadra e Manchester United sonte do të luajë finalen e Europa League ndaj Villarrealin, shkruan GazetaBlic Sport.

Manchester United dhe Villarreali luajnë me fillim nga ora 21:00 në Gdansk.

Ja formacionet e mundshme:

Villarreal: Asenjo; Gaspar, Albiol, Torres, Pedraza; Trigueros, Capoue, Parejo, Yeremy; Moreno, Alcacer

Manchester United: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, Bailly, Shaw; Fred, McTominay; Rashford, Fernandes, Pogba; Cavani

/GazetaBlic Sport

Burimi i lajmit: Gazeta Blic