Modriqi e vazhdon kontratën me Realin

Mesfushori Luka Modriq nuk do të largohet nga Real Madridi, pasi e ka vazhduar kontratën edhe për një vit tjetër.

Lajmi është konfirmuar nga “Los Blancos” përmes një njoftimi të publikuar në rrjetet sociale.

“I lumtur dhe krenar që mbajë fanellën e klubit më të mirë në botë”, ka thënë Modriq, i cili edhe përkundër moshës vazhdon të jetë ndër lojtarët kryesor në skuadrën e Realit.

/Epoka e re/

Burimi i lajmit: Epoka e Re

Author: admin