May 27, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Një burrë nga Prizreni thotë se gruaja e tij e rreh vazhdimisht – Kosova Sot

1 min read

Një burrë nga Prizreni ka raportuar në polici se bashkëshortja e tij e rrah në vazhdimësi.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se palët janë intervistuar dhe se me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Prizren 26.05.2021-02:30. Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se bashkëshortja  e tij e dyshuara femër  kosovare në vazhdimësi është duke i shkaktuar dunë fizike dhe psikike ndaj tij. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit  rasti vazhdon në procedurë të rregulltë”, njofton Policia.

(Kosova Sot Online)

Burimi i lajmit: Kosova Sot