December 6, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Nuza referoi sfidën Turqi – Azerbajxhan, me këtë rezultat u mbyll ndeshja

1 min read

21:02 / E Enjte, 27 Maj 2021 / A. A

Gjyqtari kosovar Genc Nuza me asistentët Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, e gjyqtarin e 4-të, Visar Kastrati, ndanë drejtësinë në ndeshjen miqësore Turqi – Azerbajxhan.

Turqit fituan ndeshjen me rezultat 2-1.

Azerët ishin në epërsi me golin e Makhmudov por turqit përmbysën rezultatin duke shënuar dy gola përmes Dervisoglu dhe Ayhan.

/Indeksonline/

Burimi nga Indeksonline