May 19, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Pamela Anderson hedh në shitje vilën luksoze për 15 milionë dollarë – KosovaPress

1 min read

Aktorja Pamela Anderson po shet një shtëpi në Malibu, të cilën e bleu në vitin 2000 për 1.8 milion dollarë, dhe më pas u shndërrua në një vilë luksoze, tani për 14.9 milionë dollarë.

Anderson, e cila u bë e famshme për rojën e shpëtimit të Kalifornisë në plazhin në Baywatch, vendosi të hedhë në treg shtëpinë e saj në Kaliforni.

Anderson tha se ajo u largua nga Kanadaja në të njëzetat e saj të para për të punuar me Playboy, dhe tani ajo po shet vilën për t’u kthyer në Kanada.

Ajo së fundmi u martua me ish-truprojën e saj Dan Hayhurst dhe të dy planifikojnë të jetojnë në fermën e saj në ishullin Vancouver. Ajo pronë ishte në pronësi të gjyshes së saj, të cilën ajo e restauroi.

“Vitin e fundit e kalova këtu duke rinovuar, rregulluar mjedisin, duke krijuar kopshte në mënyrë që të jetonim atje. Serë, prodhim qeramike, konservim turshish dhe panxhar. Unë jetoj përsëri aty ku filloi gjithçka ”, tha ajo.

Burimi i lajmit: Kosova Press