Pochettino në bisedime me Tottenham, rikthimi i tij në Londër i mundshëm – GazetaBlic

Aventura e Mauricio Pochettinos te PSG duket se po merr fund shpejt.

Trajneri argjentinas, Pochettino, është në bisedime me ish klubin e tij për një rikthim të mundshëm te ish skuadra e tij, shkruan GazetaBlic Sport.

Sky Sports mëson se Tottenham është e interesuar për shërbimet e Pochettinos, dhe kanë nisur bisedimet me të.

Pochettino është në postin e të parit të Paris Saint Germain për 6 muaj.

/GazetaBlic Sport/

Burimi i lajmit: Gazeta Blic