January 19, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Që tri ditë është zhdukur një vajzë nga Mitrovica – Sinjali

1 min read

Një person ka raportuar në polici se i është zhdukur mbesa që tri ditë.

Ai ka thënë se nuk ka njohuri për vendodhjen e
saj.

Policia po merret me rastin.

“Mitrovicë 05.01.2020. 23:59. Me datën 08.01.2020 ankuesi mashkull /K Shqiptar raporton se mbesa e tij viktima femër K /Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj”, njofton policia përmes raportit 24-orësh. /Gazeta Sinjali/

Burimi i lajmit: Gazeta Sinjali