May 19, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Ramos: Zidane është i vetmi – KosovaPress

1 min read

Francezi Zinedine Zidane nuk është më trajner i Realit.

Ai zgjodhi miqësisht kontratën e tij, e cila ishte e vlefshme deri në verën tjetër, dhe Reali po kërkon pasardhësin e tij.

Ndërsa Florentino Perez dhe bashkëpunëtorët e tij po kërkojnë një trajner të ri, kapiteni i Realit Serio Ramos i ka thënë lamtumirë ish-it në Instagram.

“ZZ, një dhe i vetmi. Ju uroj gjithçka më të mirë sepse të dy e keni fituar dhe e keni merituar. Shijoni jetën dhe familjen tuaj. Zotëri, unë po ju dërgoj një përqafim të madh. Faleminderit”, shkroi Ramos në Instagram krahas një foto me Zidane.

Zidane ka fituar tre Liga të Kampionëve, dy kampionate, dy super kupa evropiane dhe spanjolle dhe dy Kupa Botërore klubesh në dy mandate në Real.

Burimi i lajmit: Kosova Press