May 19, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Rashica bëhet bashkë me Ledrin dhe Berishën, në Kosovë!

1 min read

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është takuar me mesfushorin ‘Dardanë’, Valon Berisha dhe reperin, Ledri Vula.

Treshja shihen në shoqërin e vëllaut të Rashicës, Mirsadit dhe dy shokëve të tjerë, shkruan IndeksOnline

Rashica dhe Berisha janë në Kosovë, pasi trajneri Challandes i ka ftuar ata për miqësoret e qershorit.

Që të dy janë prej kohësh shokë me reperin, Ledri dhe sot kanë kaluar kohë së bashku.

Burimi i lajmit: IndeksOnline