December 4, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Reagon Muslija: Mungesa ime te Kosova është për shkaqe familjare!

1 min read

Mesfushori i Kosovës, Florent Muslija ka vendosur të reagojë në lidhje me lajmet që ai ka refuzuar ftesën e Kosovës.

Në listën e Bernard Challandes nuk figuroi emri i Mulslijat, ku u tha se ai e ka refuzuar ftesën e trajnerit, shkruan IndeksOnline

Por, ai ka zgjedhur rrjeti social që të reagojë në lidhje me këtë ngjarje, i cili thotë se lajmet që qarkullojnë janë të pavërteta dhe se ai nuk do të jetë me Kosovën për shkaqe familjare.

Ragimi i tij i plotë:

Burimi nga Indeksonline