May 24, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Sot luhet ndeshja e barazhit mes Dukagjinit dhe Flamurtarit

1 min read

DUKAGJINI – FLAMURTARI

Sot luhet ndeshja e barazhit mes Dukagjinit dhe Flamurtarit

21 May, 2021 @9:27

Sot në kuadër të Ligës së Parë, do të luhet ndeshja e barazhit në mes të Dukagjinit dhe Flamurtarit.

Ndeshja fillon nga ora 15:00 dhe do të luhet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas.

Dukagjini në këtë ndeshje do të jetë pa yllin Mark Milicaj.

Skuadra nga Klina sezonin e përfundoi në pozitën e dytë me 17 fitore, 7 barazime e 3 humbje me 58 pikë, kurse Flamurtari me 14 fitore, 10 barazime e 3 humbje e me 52 pikë.

Burimi i lajmit: FFK