Tayna pranon koment nga Nicki Minaj (FOTO)

Reperja e famshme në botë Nicki Minaj, ka lënë një koment poshtë një videoje të artistes shqiptare, Tayna.

Në një llogari të fansave të Minaj, është hedhur videoja e Taynës e cila dëgjohet teksa këndon një këngë të reperes me famë ndërkombëtare e që i ra në sy asaj.

Ajo shtoi një emoji me sy zemra.

Tayna iu gëzua këtij komenti pasi e mori dhe e shpërndau në llogarinë e saj në Instagram, njofton Klan Kosova.

Burimi i lajmit: Klan Kosova

Author: admin