May 24, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Tollovi e madhe tek Ambulanca Specialistike në QKUK (VIDEO)

1 min read

Numër i madh pacientësh ka kërkuar shërbime mjekësore tek Ambulanca Specialistike në QKUK.

Qytetarë që kanë qenë të pranishëm aty, kanë treguar se nga tollovia dhe pritja për kosh të gjatë ka pasur edhe raste të alivanosjes së pacientëve.

Njëri prej tyre ka thënë për KlanKosova.tv se nuk ka rend sa i përket organizimit të atyre që kërkojnë ndihmë për të marrë shërbimet në këtë ambulantë.

Se si ka qenë gjendja mëngjesin e sotëm, shihni videon e mëposhtme:
[embedded content]

Burimi i lajmit: Klan Kosova