May 28, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

U tha se refuzoi ftesën e Kosovës, vjen reagimi nga Florent Muslija – GazetaBlic

1 min read

Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Florent Muslija e ka refuzuar ftesën e selektorit Challandes për ndeshjet e qershorit.

Kishte shumë kritika ndaj tij, por ai tashmë ka vendosur që të qartësoi çdo gjë, shkruan GazetaBlic Sport.

Muslija tha se nuk është pjesë e grumbullimit të kombëtarja për shkaqe familjare dhe se nuk ka lidhje me diçka tjetër.

Ai poashtu shkruajti se ka pranuar me zemër Kosovën dhe do të jetë besnik gjithmonë ndaj saj.

/GazetaBlic Sport/

Burimi i lajmit: Gazeta Blic