December 5, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Zyrtari i PDK-së-Kurtit: Knus në parlement e pulë me te tjerët – GazetaBlic

1 min read

Zyrtari i PDK-së, Arben Gecaj, ka reaguar me anë të një shkrimi në Facebook pas refuzimit të ftesës për vizitë në Manastirin e Deçanit, që iu bë kryeministrit Kurti nga Dioqeza e Rashkës dhe Prizrenit, shkruan Gazeta Blic.

Gecaj thotë se Kurti në Manastrit ishte dashtë të shkojë pa e pyetur Sava Janjiç.

“Knus ne parlement e pule me te tjeret” shkruan Gecaj në Facebook.

Reagimi i plotë:

Ne Manastir eshte dasht me shku pa e pyet Saven. Tash n‘toke te veten ja paska dhane dyshin Sava.
Knus ne parlement e pule me te tjeret.

Kurtit i refuzohet ftesa për vizitë në Manastirin e Deçanit: Letrën e quajnë të pakuptimtë

Burimi i lajmit: Gazeta Blic