May 25, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Atdheu i “Për’puthen”, ndihet keq emocionalisht …flet për femrat!

1 min read

09:06 / E Premte, 28 Maj 2021 / M. M

Ish- kandidati i Përputhen, Atdheu duket të jetë i dëshpëruar me gjininë femërore.

Së fundi, ai ka publikuar një status që tregon shumë për gjendjen e tij emocionale, shkruan IndeksOnline.

Ana është një…”, ish kandidati i Përputhen bën deklaratën e papritur – ArkivaNews

“Femna kur ta njef shpirtin. S’të ndërronme i falë boten”, thuhet në statusin e tij.

Megjithatë, Atdheu njihet si një avanturist, dhe jo shumë i përshtatshëm për gjininë femërore./IndeksOnline/

Burimi i lajmit: IndeksOnline