May 23, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Bernard Challandes fton Mirlind Dakun

1 min read

Trajneri i kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka njoftuar se i ka ftuar Mirlind Dakun dhe Betim Halimin në dy ndeshjent e radhës së Kosovës.

“Meqë do të mungojnë Aro Muriq dhe Dresheviq për shkaqe shëndetësore, kei marrë dy lojtarë të rinj me ekipin që në ditën e parë do të jenë Betim Halimi dhe Mirlind Daku”, ka thënë Challandes në konferencë për media.

Kosova do ta ketë përballjen e radhës ndaj San Marinos e cila do të jetë në cilësinë e ndeshjes miqësore.

Burimi i lajmit: Klan Kosova