December 4, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Çfarë bëri? Tayna mori gjithë vëmendjen e reperes së famshme

1 min read

Ajo është padyshim një ndër reperet më të suksesshme shqiptare. Është fjala për Tayna-n, e cila sapo hyri në tregun muzikor mori vëmendjen e të gjithëve.
Gjatë këtyre viteve në skenën muzikore, reperja e njohur ka sjellë duete me artistë të huaj, ndërsa që pritet të sjellë një projekt me shqiptarin e famshëm në Gjermani, Azet.
Së fundmi, ajo ka tërhequr dhe vëmendjen e Nicki Minaj. Reperja me famë botërore ka pëlqyer dhe komentuar në një video, ku shihet Tayna duke interpretuar një këngë të saj.
Sigurisht, kjo nuk i ka shpëtuar Taynës e cila është ka reaguar e lumtur ndaj komentit, video të cilën e ka shpërndarë dhe në profilin e saj në Instagram. Kujtojmë që projekti më i fundit i reperes nga Kosova është bashkëpunimi me Ivorian Doll.

Çfarë bëri? Tayna mori gjithë vëmendjen e reperes

Çfarë bëri? Tayna mori gjithë vëmendjen e reperes

Burimi i lajmit: Epoka e Re