May 23, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Dhurata Dora dhe Maitre Gims sonte sjellin në treg klipin e “Only You”

1 min read

14:08 / E Premte, 28 Maj 2021 / A. S

Sonte vjen dueti i dyshes në Youtube.

Dhurata Dora dhe këngëtari i njohur Maitre Gims kanë përfunduar bashkëpunimin e tyre.

Këngës i është shoqëruar edhe klipi muzikor i cili sipas postimit të Dhuratës është xhiruar në vend të ngrohtë e bregdetar.

Dhurata ka postuar disa sekuenca të klipit muzikor, ndërsa kënga tashmë është e gatshme për t`u dëgjuar në kanalin e Youtube në versionin audio.

Këngëtarja në Instastory ka postuar një fotografi ku tregoi se tashmë na ndajnë vetëm 7 orë nda klipi muzikor me Maitre Gims “Only You”.

Burimi i lajmit: IndeksOnline