December 8, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

E dashura e gjakovarit ia dha ‘zjarrin’ rrjetit me të pasmet e mëdha – Kosova Sot

1 min read

Sara dhe Atdheu po e vazhdoj njohjen e tyre jashtë emisionit Përputhen.

Ndonëse edhe nuk ka diçka konkrete ata i bënë fansat të dyshojnë se janë në pritje të fëmijës të parë.

E kjo erdhi si pasoj e një fotografie të publikuar nga Sara, teksa ia mbanë barku me dorë Atdheu.

E dashura e gjakovarit, njihet për format dhe stilin e saj provokues.

Ajo ka publikuar dy fotografi teksa ngjitet shkallëve dhe në fokus kishte të pasmet e mëdha superseksi.

(Kosova Sot Online)

Burimi i lajmit: Kosova Sot