May 23, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Godet dy këmbësore në Prishtinë, ik nga vendi i ngjarjes dhe shkakton dy aksidente të tjera

1 min read

Dy këmbësore femra janë lënduar rëndë pasi një automjet në lëvizje i ka goditur ato dy ditë më parë në Prishtinë.

Policia njofton se i dyshuari është larguar nga vendi ngjarjes dhe gjatë ikjes ka shkaktuar edhe dy aksidente të tjera në komunikacion e braktis veturën duke e lënë.

“I dyshuari e kishte  paraqitur rasti se ju kishte vjedhur vetura e tij. Më datën 27.05.2021 pas hetimeve i njëjti është paraqitet në S .Policor dhe pranon se kishte fshehur rastin në fjalë. Pas intervistimit në konsultim me prokurorin i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet më tej në raportin e policisë, transmeton Klan Kosova.

Burimi i lajmit: Klan Kosova